Збір інформації

Послуги приватного детектива можуть знадобитися тим, хто хоче зробити збір інформації про персональні дані, повні документальні дані про реєстрацію та фактичне перебування об’єкта, що цікавить, номери контактних телефонів, наявність майна, а також володіння інвестиційними активами. Приватний детектив з обережністю і ненав’язливість зробить збір необхідної інформації про місце роботи, посади, доході клієнта, а також наявність судимості та інших адміністративних стягнень. Збір інформації про людину включає в себе встановлення даних про колі близьких родичів особи, наявності у нього вогнепальної зброї, або інших спеціальних засобів, а також безлічі інших корисних даних.

Послуги зі збору інформації мають цілком адекватну ціну, яка залежить від кількості і складності виконаної роботи. Важливо, що робота буде виконана якісно, при дотриманні інтересів клієнта і на високому професійному рівні. Інформація, отримана від замовника, суворо конфіденційна і не підлягає розголошенню.
Дії приватного детектива ведуться суворо відповідно до чинного законодавства. У процесі збору інформації про людину дотримується недоторканність житла, а також банківська, лікарська, адвокатська, нотаріальна та комерційна таємниці. Порушення закону може мати негативні наслідки. Тому детективи працюють з юридичною чистотою, коректністю і професіоналізмом.

sbor-informacii-o-cheloveke

Збір інформації про людину

Збір інформації про фізичну особу: – Місце і дата народження; – Сімейний стан; – Інформація про родичів; – Паспортні данні; – Адреси реєстрації, телефони; – Військовий облік; – Судимості; – Адміністративні правопорушення; – Наявність автотранспорту, нерухомості; – Історія трудової діяльності; – Повна інформація про приватну власність. Для успішної діяльності будь-якої компанії або організації часто необхідна […]

sbor-informacii-o-kompanii

Збір інформації про компанію

Збір інформації про юридичну особу: -Повний Адресу компанії, контактні телефони; -відділення І представництва; -Все Реєстраційні дані; -Види діяльності; -ліцензії; -Банківські рахунки; -Баланс Фірми; -активи; -засновники (Інформація про фізичну особу). Терміни та вартість виконання замовлення залежать від кількості вихідних даних, а також від складності ситуації і кількості тих питань, на які потрібно знайти відповіді. Пам’ятайте: звернення […]