Розслідування детектив

Розслідування проводяться за різними проханнями клієнтів. Почнемо з основних, за якими клієнти найчастіше звертаються до приватного детектива.

На перше місце можна з упевненістю поставити розслідування, пов’язані з крадіжкою майна в будинку, раритетних предметів, великих грошових коштів, та й звичайно ж, так як ми живемо 21 столітті – столітті всіляких гаджетів, в громадських місцях: як втрата їх через неуважність або необережності , так і крадіжка!

На практиці, розслідування, пов’язані з крадіжкою майна в Вашому домі, займе від тижня до двох місяців, ймовірність успішного розслідування становить від 50-90%, все залежить від тієї інформації, яку Ви надали детективному агентству або приватного детектива. При цьому розслідуванні Ви повинні зібратися з собою, згадати все, що було до моменту крадіжки майна або грошових коштів, буквально щохвилини, так як будь-яка дрібниця призведе розслідування до успіху і шанси повернути майно зростуть, що не можна сказати про повноцінний повернення грошових коштів. У практиці розслідування траплялися такі практичні ситуації, що злодій просто не міг повернути суму через те, що у нього за спиною нічого немає, крім того, в чому він одягнений. В даному випадку детектив підготує матеріали розслідування і надасть їх у правоохоронні органи, в тому випадку, якщо ви зверталися в правоохоронні органи синхронно зі зверненням до нас, тобто відразу ж після виявлення крадіжки!

Ми проводимо розслідування, пов’язані з шахраями. На жаль, шахраї використовують довіру людей і в різних формах обманним шляхом заволодівають вашим майном: це можуть бути кошти, рухоме або нерухоме майно. Ми проводимо розслідування, наводимо довідки по шахраєві, встановлюємо його причетність до раніше здійснених шахрайським діям. Розслідування встановлює причини, що спонукали шахрая піти на такий крок. Виходячи з практики розслідувань, пов’язаних з шахраями, вони часто йдуть на контакт, так би мовити на світову, і погоджуються віддати кошти, заволоділи шахрайським шляхом, щоб замовник відкликав свою заяву в правоохоронні органи або відкликав позовну заяву до суду. Можна констатувати факт, що зібраних матеріалів розслідування буде досить для доказової бази в суді!

Ми проводимо розслідування, пов’язані з Вашими дітьми. Прикладів розслідувань багато, наприклад, що спонукало Вашої дитини красти гроші з дому, не ночувати вдома, чому він зв’язався з поганою компанією, яка не відвідує школу або ВУЗ (вищий навчальний заклад), чи вживає наркотики або алкоголь. Знову ж, розслідування встановлює, що спонукало дитину піти на такий крок. На практиці були випадки, що діти виростали в різного роду секти. У нашому детективному агентстві у всіх приватних детективів досить великий досвід в розслідуваннях, пов’язаних зі способом життя Ваших дітей.

Ми проводимо розслідування з виявлення фальшивої нареченої. Останнім часом популярним видом шахрайства є віртуальний образ нареченої в інтернеті, для обману і подальшого заволодіння Вашими коштами. У світовій інтернет павутині існує безліч сайтів знайомств в соціальних мережах, в яких під виглядом привабливих дівчат працюють шахраї або дійсно дівчата, які використовують довірливих чоловіків. Розслідування фальшивої нареченої має два варіанти: перший, це коли ви тільки познайомилися і сумніваєтеся в тому, що перед Вами саме та дівчина, яка себе представляє. Тут ми проводимо розслідування і повідомляємо Вам, що перед Вами шахрай або реально дівчина, яка хоче з Вами познайомиться для подальшої зустрічі; другий варіант розслідування, коли шахрай скористався вашою довірою і Ви перерахували певну суму коштів і, відповідно, він зник з Інтернет простору і видалив аккаунт. В цьому випадку не впадайте у відчай, наші фахівці мають достатньо ресурсів, щоб встановити шахрая за тими даними, які Ви надасте для розслідування. Звичайно ж, бажано якомога більше інформації до трапилася ситуації!

tayniy-pokupatel

Проведення контрольних закупівель таємний покупець

Таємний покупець – вид маркетингового дослідження, спрямованого на оцінку процесу обслуговування клієнта з використанням спеціально підготовлених людей (таємних покупців), які здійснюють перевірки від імені потенційних / реальних клієнтів, і детально доповідали про результати перевірок. Приватний детектив не тільки проведе незалежну професійну оцінку, але, при необхідності, допоможе розробити або відкоригувати її.

sostavlenie-genealogicheskogo-dereva

Складання генеалогічного древа

На сьогоднішній день зріс інтерес до історії свого роду, сім’ї, прізвища. Українці будують нове демократичне, вільне суспільство, для якого історично головним атрибутом є свобода інформації, свобода пізнання світу і самого себе, свобода доступу до багатьох архівних документів. Державі вигідно розвиток людей в плані патріотизму і вірності своєї Батьківщини, що є продуктом того ж родового пізнання, […]

proverka-obraza-zhizni-detey

Перевірка способу життя дітей

У щоденній суєті часто не вистачає часу для уважного ставлення до своєї дитини. На роботі батьки проводять практично весь день, і чим син або дочка зайняті в цей час, можуть тільки здогадуватися. Довірчі відносини в родині дозволяють не турбуватися про те, що дитина прогулює уроки, проводить час в сумнівних компаніях, вчиняє протиправні дії або придбав […]

viyavlenie-falshivoy-nevesti

Виявлення фальшивої нареченої

В останні роки поширеним способом шахрайства стало вимагання грошових коштів за допомогою шлюбних афер. Через сайти знайомств або електронну пошту особи, умовно звані фальшивими нареченими, знайомляться з майбутніми женихами, розвивають віртуальне спілкування, а потім вимагають певну суму грошових коштів на різні нужди.Поетому, щоб не бути обдуреним і зрозуміти, хто стоїть за потенційної другою половиною і […]

korporativnie-rassledovaniya-s-vnedreniem-sotrudnika

Корпоративні розслідування з впровадженням співробітника

Сьогодні корпоративні розслідування стали невід’ємною частиною спектра послуг приватного детективного агентства, співробітники якого залучаються до вирішення наявних проблем з конкурентами, розкраданнями на виробництві, зрадою бізнес-інтересів, готують або вчинили економічними злочинами. Справа в тому, що багато компаній не бажають «виносити сміття з хати», а в деяких випадках бачать доцільність залучення приватного детектива з боку в обхід […]