dollars

Детективне агентство “Детектив-чик” є структурою, орієнтованої на допомогу організаціям і фізичним особам в поверненні заборгованостей на території України. Володіючи достатньою практикою в цій галузі, наші детективи представляють інтереси клієнта на всіх етапах і рівнях господарських взаємовідносин, постійно покращуючи якість своєї діяльності.

Успіх наш пов’язаний не тільки з високим професіоналізмом наших детективів, а й з використанням найсучасніших методів роботи, а також з безкомпромісною конфіденційністю в роботі.

Через нестійкою економічної ситуації в країні шахраї частіше з’являються в ділових відносинах, незалежно від того приватне це особа або яка – то велика компанія. Для того, щоб відгородити себе від багатьох проблем необхідно оформляти потрібні документи, розписки, векселі та ін., Щоб надалі, якщо виникнуть претензії, можна було підтвердити справжність ваших слів. Шахрайство в більшості випадків виявляється в неповернення боргів. Для того щоб не повертати борг шахраї міняють своє місце проживання, в інших випадках зміна прізвища під час і ін.
У таких випадках краще всього звернутися в приватне детективне агентство. Приватний детектив може допомогти в таких ситуаціях, причому без судових розглядів. Це може допомогти зберегти престиж фірми і не втратити постійних клієнтів. При пошуку боржників все дані засекречені. Боржників шукають детективи, які мають відповідний досвід роботи в цій сфері.
Якщо боржник відмовляється віддати борг, то детективне агентство “Детектив-чик” ознайомить Вас з результатами пошуку боржника. Всі дані законні і в подальшому можуть бути передані до суду. Всі роботи з пошуку і повернення боржників ведуться якісно, чітко і поетапно.

Для того, щоб допомогти Вам впоратися з питань в області шахрайства та зловживань, ми пропонуємо широкий спектр послуг:

• Внутрішні розслідування
• Розслідування шахрайства з фінансовою звітністю
• Оцінка здатності системи внутрішньої безпеки ефективно протистояти шахрайству та зловживань
• Оцінка ризику шахрайства та зловживань щодо компанії
• Перевірка підозрілих контрагентів або підозрілої комерційної діяльності

Перш, ніж звертатися, за даною послугою, радимо відповісти на наступні питання:

1. Чи існує документальне підтвердження боргу?
2. Чи є вихідні дані на особу ПІБ, адреси, прописки, останнє місце роботи?
3. Чи готові оплачувати послуги детектива і витрати на пошуки?
4. За якою схемою Вам зручніше працювати з детективом? (Оплата 50% і повна оплата при успішному розшуку, або оплата витрат і премія детективу за успішний пошук)
5. Що ви будете робити потім?

Як то кажуть: “Хочеш зробити оточуючих тебе людей ворогами, дай їм в борг”. Крім ворогів, Ви отримаєте на додачу масу дій з усіма витікаючими наслідками – тривалий і виснажливий пошук боржників, сварки, скандали і т. Д. Але якщо така неприємність трапилася, частина Ваших проблем приватний детектив зможе взяти на себе, по крайней мере, здійснити пошук ваших боржників, а це вже половина справи. На жаль, в нашому житті не завжди відбуваються тільки позитивні і приємні події, хороші друзі нерідко сваряться, надійні партнери по бізнесу підводять, що люблять один одного подружжя розлучається, перевірені люди стають боржниками, яких необхідно шукати. Безліч подібних ситуацій є звичайним і повсякденним явищем в нашому світі.

Іноді люди, які беруть гроші і не хочуть їх повертати, прикриваються тим, що не мають ні фінансових ресурсів, ні інших можливостей для повернення боргу. Тоді приватний детектив займеться пошуком майна і прихованими банківськими рахунками боржника. Часто не тільки сторонні люди, а й батьки намагаються піти від своїх прямих обов’язків по утриманню дітей.

Потрібно відзначити, що робота в цій сфері вимагає досвіду і майстерності. Той же пошук боржників – справа досить не легке. Навіть правоохоронні органи не завжди справляються з подібними завданнями. Нерідко буває, що справи, пов’язані з пошуком боржників, вимагають більш складного, продуманого і обережного підходу. Провести пошук фізичних осіб-боржників набагато легше, ніж пошук боржників-шахраїв. Приватному детективу буде потрібно багато часу і сил для досягнення позитивного результату, так як шахраї нерідко застосовують контрзаходи і завжди замітають за собою сліди, адже вони спочатку планують свої операції так, щоб їх ніхто не знайшов. Відповідно і клієнтові доведеться витратити більше власних фінансових ресурсів, а приватного детектива сил і часу.

В цілому потрібно відзначити, що пошук боржників – відповідальна і небезпечна робота. Довірте роботу приватному детективному агентству “Детектив-чик”, яке оперативно та якісно виконає будь-яке законне вимога клієнта з пошуку боржників.

Ви можете безкоштовно провести онлайн консультацію в нашому чаті з питання пошуку боржників, шахраїв, які переховуються осіб, або зателефонувавши нам за контактними телефонами. Конфіденційність гарантується.