sbor-informacii-o-cheloveke

Збір інформації про фізичну особу:

– Місце і дата народження;
– Сімейний стан;
– Інформація про родичів;
– Паспортні данні;
– Адреси реєстрації, телефони;
– Військовий облік;
– Судимості;
– Адміністративні правопорушення;
– Наявність автотранспорту, нерухомості;
– Історія трудової діяльності;
– Повна інформація про приватну власність.

Для успішної діяльності будь-якої компанії або організації часто необхідна буває інформація про інших юридичних особах – партнерах, конкурентів, покупців або замовників. Збір ділової інформації про компанії-контрагентах чи конкурентів перед прийняттям важливих бізнес рішень. Перевірка надійності фірми дозволяє уникнути наслідків, пов’язаних з можливою недобросовісністю організації-партнера, її кримінальною діяльністю або фінансовою неспроможністю.
Щоб зміцнити свої позиції на ринку, ефективно спланувати діяльність власної фірми і захиститися від недобросовісної конкуренції, необхідний буває збір інформації про конкурентів. Різного роду інформаційні послуги приватне детективне агентство «Детектив-чик» може надати як приватній особі, так і різним компаніям і фірмам. За результатами збору інформації про організацію клієнт отримує детальний звіт про виконану роботу.
Сьогодні відкривається дуже багато різних фірм. Не секрет, що деякі з них – фірми-одноденки. Приватний детектив допоможе Вам не стати жертвою шахраїв, надавши детальну інформацію про цікавить Вас юридичну особу. Детективи виконують відразу кілька функцій: вони економлять Ваш час, піклуються про Вашу безпеку і забезпечують Вас вичерпною інформацією про організацію.