favourite work

Дуже часто нас мучать смутні підозри і припущення про те, як близька нам людина проводить час в стороні від нас, і, на жаль, в голову приходять абсолютно не радісні думки. Однак за допомогою фото-відео спостереження, Ви зможете отримати відповіді на хвилюючі Вас питання, без зайвих скандалів і з’ясування стосунків.
Приватне детективне агентство “Детектив-чик” здійснює збір інформації про коло спілкування, знайомих, місцях дозвілля, всілякі додаткові дані про партнерів, конкурентів, близьких, подружжя і т.д. Відео-фото спостереження дозволяє отримати найповніший обсяг всієї необхідної інформації про людину. Всі отримані дані надаються у вигляді докладного звіту: маршрут пересування людини, відвідування адрес, час перебування за кожною адресою, виявлені зв’язки і контакти. У звіті також знаходяться фото-відеоматеріали, що підтверджують зазначену інформацію.
Перед тим, як почати фото-відео спостереження приватний детектив уважно вивчить інформацію про об’єкт. Його зовнішність, гардероб, звички. Будуть встановлені найбільш часто відвідувані місця і кращі маршрути. Після збору і обробки первинної інформації, розробляється детальний план заходу, а також попередньо розраховується кількість сил і засобів, які будуть потрібні для реалізації плану.
Приватні детективи нашого агентства мають значний досвід роботи в силових відомствах, завдяки якому приховане відео-фото спостереження ведеться професійно. На якість роботи не впливають ні погода, ні пробки. Об’єкт ніколи не буде випущений з поля зору.
Також детективне агентство “Детектив-чик” надає особливий вид спостереження – контрспостереження. Якщо у Вас з’явилися передчуття, що фото-відео спостереження ведеться за Вами або членами Вашої родини, то приватний детектив проведе ряд спеціальних заходів, спрямованих на виявлення виявлення. Своєчасно виявлене спостереження допоможе Вам зорієнтуватися в ситуації, а також дасть час на прийняття необхідного рішення. Ви зможете контролювати свою поведінку, планувати його, що нерідко дає перевагу над опонентом. Контрспостереження – дуже складна операція, яка вимагає особливої майстерності і обережності, адже фото-відео спостереження ведеться за тими, хто сам його веде.

Наші приватні детективи Одеси завжди готові надати послуги фізичним та юридичним особам як на території України, так і за її межами.